Merak Ettikleriniz


SIKÇA SORULAN SORULAR


1. Nasıl sipariş verebilirim?
    Siparişleriniz için telefon edebilir ya da e-mail gönderebilirsiniz. Ancak taleplerinizi detaylı olarak anlattığınız bir e-mail göndermeniz her zaman tercih edilmektedir.

2. Ne kadar süre önce sipariş vermeliyim?
    Siparişlerinizi en az 1 hafta önce kesinleştirmiş olmamız gerekiyor. Özellikle farklı tasarımlar için 2 hafta öncesinden iletişime geçmenizde fayda var. Büyük organizasyonlar ve Düğün, Nişan gibi özel organizasyonlar için görüşmeler en az 1 ay öncesinden başlamalı ve teslimat tarihine 2 hafta kalana kadar siparişin tüm detayları kesinleşmiş olmalı.

3. Teslimat nasıl yapılıyor?
    Pamuk Prenses Butik Pasta Ankara Ayrancı'da. Atölye Nilüfer Civan'ın evinin mutfağı :) Teslimatlar, Ayrancı ya da Bahçelievler yakınlarında iseniz tarafımızca yapılabilir. Aksi halde sizin teslim almanız gerekmektedir.

4. Kargo ile gönderebiliyor musunuz?
    Pastalar ne yazık ki Ankara dışına gönderilemiyor. Ancak Ankara'dan teslim alınıp ilgili yere ulaştırılacak şekildeki organizasyonlar memnuniyetle kabul edilir.
    Kurabiyeler ve Cupcake'ler, üç boyutlu figürlü olanlar hariç, istenilen her yere kargo ile 'alıcı ödemeli' olarak gönderilebilmektedir.

5. Ürünlerin lezzetleri nasıl?
    Yapılan tüm ürünlerin gözünüze olduğu kadar damağınıza da hitap etmesine özen gösteriliyor. Ürünler kısmından içerikler ile ilgili yapabileceğiniz tercihleri görebilirsiniz.
    Pastalar, yoğun olarak çikolatalı hazırlanıyor. Kullanılan kuvertür çikolatalar Kahve Dünyası'ndan temin edilmektedir. Pastaların iç kreması pastacı kreması olarak adlandırılan bir krema olup, dış kısmı ganaj ile kaplanmaktadır.
    Kurabiyeler, genellikle şeker hamuruna lezzeti çok yakıştığı için tarçınlı ve zencefilli olarak hazırlanmaktadır. Ancak tarçından hoşlanmayanlar için diğer seçenekler de yapılabilir.
   Cupcake'ler ise yine yoğun olarak çikolatalı hazırlanmakla birlikte talebiniz doğrultusunda, diğer seçeneklerde uygulanabilmektedir.

6. Ürünlerde kullanılan malzemeler nelerdir?
    Ürünlerimizin yapımında kullanılan un, şeker, tereyağı, çikolata ve benzeri malzemeler herkesin evinde kullandığı malzemeler olup en kaliteli markalar arasından seçilmektedir. Süslemede kullanılan şeker hamuru ya da gıda boyası gibi malzemeler de ise gıda süslemede uzman olan dünyaca ünlü firmaların ürünleri tercih edilmektedir. Sonuçta çocuklarınıza bile güvenle yedirebileceğiniz ürünler ortaya çıkmaktadır.

7. Fiyatlandırma nasıl oluyor?
    Fiyatlandırma pastalar için dilim üzerinden (kişi sayısına göre), cupcake ve kurabiyeler için adet üzerinden yapılıyor. Adet ve kişi sayısı ile birlikte, seçilen tasarımda fiyatı etkileyen unsurlardan biri. 
    


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...